Ukrajina/Polsko/Slovensko

08.08.2017 17:05

Vážení přátelé, kamarádi, Magoři,

hlásíme návrat z mezinárodní bikové expedice Zakarpatské Rusi (Ukrajiny), NP Bieszczad (Polska), NP Poloniny (Slovenska). Proč návrat Avangers teamu, který byl loni v Kosovu tak úspěšný? Protože jak pravil dávný filozof vůle Friedrich Nietzsche "co tě nezabije, to tě posílí" přeloženo do slengu CK voděnka "na pohodu bikeři, na pohodu a přejedeme všechny hory" :-). Proto jsme schopni zvládnout přejezd vysokých zapomenutých hor, s průjezdem skrze Dukelský průsmyk a nakonec přežít i bouřkový závěr bikování v Údolí Smrti. Tedy pro vás, kdož jste letos nejeli a hlavně i pro ty co rádi čtou, všechny naše zápisy hlásíme základní data z našeho dalšího mezinárodního bikového putování.

Držíme se výše napsaného filozofického pojetí, a proto jsme najeli, nachodili, vytlačili a na ramenou vynesli něco málo přes 280km, tradičně na stoupali, přes 8 700m a v ne zapomenutelných singl sjezdech sjeli něco málo přes 9 000 m :-))). Už víme, že každý, kdo se k nám přidá, pokoří s úsměvem svůj životní limit :-)

Chtěl bych tímto vzdát hold (myslím, že píši za všechny ostatní účastníky) jediné letošní bikerce Šárce, která tuto náročnou pouť dala na více jak pohodu CK Voděnkce vlastní. Její hláška na partnera Petra "hoď mi ten bike na ramena, lépe se mi jde" a poté vyrazila, vstříc vrcholu hory Pikuj většinu z nás odrovnala :-).

Dále musím pochválit sílu a vytrvalost Ptáka Pohromáka "Tomáše, alias Tintěry", kterýžto byl jediný účastník z loňského Kosovského odbojového teamu! Ostatní styďte se!

Vsuvka - Ogaři Zlínští, radujte se a kajte se. Poprvé v historii CK Voděnky vás zastoupil někdo z vašeho kraje! Nutno podotknout, že Petr se Šárkou vás zastoupili na výbornou a jen tak na ně nezapomeneme!

Opět bych chtěl poděkovat celé partě, že zvládla všechny těžké chvíle s úsměvem a na pohodu! Tohle je totiž nejdůležitější věc, která dělá naše akce nezapomenutelné. Také bych zde i velmi poděkoval našemu novému řidiči Františkovi, který náš team skvěle doplnil a díky němuž vládla pohoda i mimo naše bikové stezky.

Speciální dík patří Vladimírovi za jeho kulturní přínos mezi nás :-). Pominuli jeho důkladný výklad co je to Pop Art v muzeu Andy Warhola, tak jeho hlášky "dobrodružství končí v 5h, maximálně v 8h večer u piva“ či změna naplánované trasy na jinou u 5tého vypitého piva se slovy "to zní jako dobrej plán“ nás udržovalo v neustále dobré náladě.

za CK VODĚNKU

Vypravěč a zapisovatel – Mejstřa (kormidelník)Více zde: http://www.ckvodenka.cz/news/kosovo-2016/

za CK VODĚNKU

Vypravěč a zapisovatel – Mejstřa (kormidelník)

Zpět

Vyhledávání

© Copyright CK VODĚNKA 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode