Tour De Leskové 2016

02.01.2017 00:06

Vážení přátelé, kamarádi, Magoři, Bikeři

sice je to již týden co jsme se vrátili z dalšího nezapomenutelného ročníku TDL, ale ty intenzivní zážitky vydrží navěky :-). Pravá strana je prostě pravá, neb jinak by za tak nádherného počáska jelo dvojnásob bikerů. A že ji jezdí jen a jen ostřílení bikeři vám bude jasné hned po zhlédnutí základních foteček :-). Chtěl bych tímto opět poděkovat pořadatelům za další pozvánku na tuto pohodovou  a vydařenou akci o 91km s převýšením 3 378m převýšení! Luborovi poklona za to, že s námi opět vyrazil, přestože loni tvrdil, že už letos nepojede - je vidět, že by mu bez nás bylo smutno :-). Nesmrtelnému Mírovi taktéž poklona, neb když ho ostatní bikeři ráno viděli s novým fullem "v zelené barvě" :-), tak zazněly věty "do piči, von má fulla, tož to už ho neuvidíme vůbec" :-). Tomášovi pak díky za ten další intenzivní zážitek, který někteří z nás neviděli, ale i přesto jsme ho všichni v pohodě zanechali samotného čekajíc ve Vizovických lesích na přítele záchranáře.  Názorný příklad toho, že biker, co je pod tři stehy a čtyři zlomeniny neřeší - viz. foto rentgen a foto odpolední odpočinek u pivka :-). Přejeme Ti brzké uzdravení a pevně věříme, že příště nebudeš simulovat a budeš se dál trápit s ostatními až do konce :-).  Velké díky pak tomu na hoře, který nás po tom vlažném ostrém deštíku před Makytou nechal na Kohútce v podvečerním slunku osušit.

My z CK Voděnky musíme konstatovat, že "jezdí se nám s vámi pořád skvěle, neb legrace na trase je pořád veliká" - viz záznam nejmenovaných bikerů, kteří se k nám přidali "ty, kurňa proč jedeme s nima a ne po asfaltu s ostatníma" "co to řešíš, vždyť jsme se k nim přidali už ráno, tak to nebudeme odpoledne trhat" - záznam byl pořízen při pohodovém výstupu z Lidečka, naštěstí jsem prorazil duši a mohlo se odpočívat :-).

Co napsat dál doktoři ........ snad jen, že jsme si s Mírou v sobotu dali levou stranu zpět za pěkného lehkého mrholení a tím pádem si k výše napsaným kvótám přičetli ještě 79km s 2 000m převýšení  za 7h vč. dlouhého obídku na Cábu a pivka na Lukově. Info pro ty co jedou do Kosova  - průměr 14km/h i s občasnou chůzí :-)

Tož konec hlášení a všem přejeme pěkné slunné léto

za CK VODĚNKU

Vypravěč a zapisovatel – Mejstřa (kormidelník)

 

Zpět

Vyhledávání

© Copyright CK VODĚNKA 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode