Tour De leskové 2015

03.08.2015 15:49

Romane, Lubore,
mnoho jsem toho už o vašem přejezdu na našich webovkách CK VODĚNKY napsal a asi ještě napíšu :-). Dlouhých 14 let s vámi zažívám fantastické přejezdy s nezapomenutelnými vzpomínkami! Člověk by řekl, že po těch letech nemůžete překvapit, ale pořád se Vám to daří. Nevím, možná se mi to jen zdá, ale rok co rok se nějak nenápadně přidává na rychlosti :-). Pravdou teda je, že závod Míru ve Vsetíně rozpoutal Nesmrtelný Míra, ale to nic nemění na tom, že zlatou nám při výjezdu na Cáb sebrali bikeři od vás :-).

Tedy
- díky, že i když říkáte, že nemůžete, tak vlastně ještě tolik můžete :-)
- díky, že jste tu letošní prašnou cestu za Cábem opět proměnili v bahenní lázeň :-)
- díky 29káři, že se s námi držíte a neujíždíte nám dopředu :-)
- díky Lubore, že vždy s Pačesem dostojíte svému jménu a ty se kus za Cábem ptáš kudy máme jet :-)
- v pohodě, že nehlídáte kolikátý přejezd jedete, páč my vod Práglu vám to pohlídáme ...... složitým matematickým výpočtem nám vyšlo, že letos jsme v sobotu večer zapíjeli jubilejní 20tý ročník!
- díky, že vždy vezmete další bikery, kteří jedou na maximum sil a pak se ještě na pohodu stihnou vykoupat v bahenní lázni, původně jsem myslel, že na Čartáku mají hliněnou sochu Beskydského bikera :-)
- klobouk dolů před všemi, že máte pořád a pořád ten morál se na závěru sápat na Vysokou!
- díky Peťo, že jste s Janou zakončili letošní přejezd tím výtečným panákem s čokoládkou pro všechny, páč tahle kulturní vložka ve mě zanechala své nezapomenutelné kouzlo!
- díky, že jste nám na sobotu objednali tak super
slunné počasí zakončené tím vlahým deštíkěm, který bral i větvě, neb bez něj bychom s holkama nevěděli, jak obtížné je se na in-linech s vozíky po 42km dostat na Galik :-)

Na závěr si zde dovolím použít slova od Huga z hor "je radost s vámi šlapat do pedálů"! 

Jo a ten můj výjezd na vysokou byl taky hodně o vás, páč když jedete s takovou pohodovou partou bikerů, tak je ta motivace posunutá úplně někde jinde :-)

Tož se všici mějte a zase někde, někdy na viděnou. Třebas na Přejezdu Praha- západ, nebo u Huga na Tour de Trojemezí

za CK VODĚNKU

Vypravěč a zapisovatel – Mejstřa (kormidelník)

Zpět

Vyhledávání

© Copyright CK VODĚNKA 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode