Odtajnění akcí pro rok 2017

03.01.2017 22:48

Odtajnění akcí pro rok 2017

Přátelé, kamarádi, Magoři,

po již proběhlých a velmi vydařených akcích v letošním roce vám servírujeme další a neméně zajímavé. Tedy po Běžkách s VODĚNKOU, Bike školce Rychlebské stezky, Oslavanské 50, Tour de Leskové, bikové expedici Ukrajina, Polsko, Slovensko,  První dětské akci Mirákulum se můžete těšit na:

Tour De Trojmezí - termín 12.8. - 13.8.2017 / pořadatel Vilém alias Hugo z hor

Bike školka Rychlebské stezky - 25.8. - 27.8.2017 / pořadatelé Údržbář s Mejstřou

Přejezd Praha-západ  - eXTREME BIKE Trip - termín 8.9. - 10.9.2017 / pořadatelé Údržbář s Mejstřou

Plöcken Pass aneb lezení v jižních Alpách, nebo Wolfgangsee v Salzkammergutu - srpen / září / říjen , nebo ARCO v Lago di Garda (Itálie) / pořadatel Paťas s Mejstřou

Také vám nabízíme možnost speciálních bikových akcí v oblastech Flims (Švýcarsko), Leogang/Saalbach (Rakousko), Queyras (Franci/Itálie), Apeniny (Itálie), Lago di Garda (Itálie), Livigno (Itálie) atd.

Z vysokohorských a lezeckých akcí nabízíme pro zájemce přechod masivu Brenta (Itálie), přechod masivu Totes Gebirge (Rakousko), lezení a VHT kolem vrcholu Zugspitze (Německo), náročný lezecký výstup přes Konigsjodler, lezecké výstupy jako jsou Kristtal a Kaiser Max  a spousta dalších. Pořadatelé těchto pohodových a nenáročných akcí budou samozřejmě Paťas s Mejstřou :-).

CK VODĚNKA                                                                                                                                     Milan, Mejstřa

Zpět

Vyhledávání

© Copyright CK VODĚNKA 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode