Odtajnění akcí pro rok 2015

26.03.2015 22:40

Přátelé, kamarádi, Magoři,

letí to jak na ulici smetí :-). Zima je pryč a jaro ťuká na dveře. Je tedy třeba vyrazit vstříc dalším nezapomenutelným akcím :-).

Bike školka Rychlebské stezky - termín 4.4. -6.4. / pořadatelé Údržbář s Mejstřou

Oslavanská 50 - termín 25.4. - 26.4. / pořadatel Nesmrtelný Míra

Horníci z CK Voděnka aneb rozbij si svůj kus skalky - duben, nebo květen / pořadatel CK Voděnka (vhodné i pro děti)

Plöcken Pass aneb lezení v jižních Alpách - termín 7.5. - 10.5., nebo 21.5. - 24.5. / pořadatel Paťas s Mejstřou

Tour de Leskové - termín 29.5. - 31.5. / pořadatelé Zlíňáci Pačes a Lubor Ofiko zvadlo zde (levá pravá přední zadní jenom bikere neupadni komu se to podaří ten si pěkně zavaří na levé však milí borci není zrovna mnoho šancí sem tam kopec sem tam sjezd tím vás zveme na přejezd a ten bude v pátek bikerú to svátek dne 29.5.2015 v 7:00 hod nepojedem o závod sraz u mostu Pod Burešovem dobrou náladu sebou si vem ...... lubor&roman)

Další unikátní biková expedice ve východním bloku nás zavede do malé zemičky KOSOVO - termín 31.7. - 9.8. Opět doufáme, že vás Údržbář s Mejstřou překvapí a vy účastníci na ní budete dlouho vzpomínat :-).

Lezecká školka v centrálních Alpách - někdy přes léto / pořadatelé Paťas s Mejstřou

Tour De Trojmezí - srpen / pořadatel Vilém alias Hugo z hor

Přejezd Praha-západ  - eXTREME BIKE Trip - září / pořadatelé Údržbář s Mejstřou

Singl Trek pod Smrkem - říjen

Také vám nabízíme možnost speciálních bikových akcí v oblastech Flims (Švýcarsko), Leogang/Saalbach (Rakousko), Queyras (Franci/Itálie), Apeniny (Itálie), Lago di Garda (Itálie)

Z vysokohorských a lezeckých akcí nabízíme pro zájemce přechod masivu Brenta (Itálie), přechod masivu Totes Gebirge (Rakousko), lezení a VHT kolem vrcholu Zugspitze (Německo), náročný lezecký výstup přes Konigsjodler, lezecké výstupy jako jsou Kristtal a Kaiser Max  a spousta dalších. Pořadatelé těchto pohodových a nenáročných akcí budou samozřejmě Paťas s Mejstřou :-).

 

CK VODĚNKA                                                                                                                                     Jana, Milan, Petr

Zpět

Vyhledávání

© Copyright CK VODĚNKA 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode