Kosovo 2016

03.01.2017 20:26

Vážení přátelé, kamarádi, Magoři,

hlásíme návrat z mezinárodní bikové expedice Kosovo. Jak mi říkal v průběhu akce a i po návratu kamarád Vláďa "ještě je brzo tuhle akci hodnotit" tož jsem chvilku posečkal a nechal plynout vzpomínky :-). Pro vás čtenáře a sledovatele co jste s námi nebyli hlásíme základní data z našeho dalšího mezinárodního bikového putování.

Kdyby vás mátl ten titulek Avenger team, tak ......
...... najeto, nachozeno, vytlačeno, poneseno na rameni něco málo přes 260km, ale ! nastoupáno přes 8 800m a ve sjezdech doslova a do písmene nadrceno božích 9 700 m :-))). Mnohokrát za cestu jsme si kladli otázku, kde má vůbec člen CK Voděnky limit :-) ...... zatím se nám ho nepodařilo najít :-)))

Chtěl bych tímto mailem vzdát hold našim bikerkám Petře, Kátě a Adéle, které s námi dokázaly přejet tyto hory s úsměvem a na pohodu CK Voděnkce vlastní :-). Málokterý biker by to dal!!! Poklona patří samozřejmě i všem ostatním bikerům, kteří s námi zvládli opět posunout hranice našich bikových limitů o něco výš :-).

Pevně věříme, že i Pták Pohromák a jeho odbojový team se příště opět přidá a vezme si krokoměr s alkohol počítadlem :-).

VELKÉ DÍKY VŠEM!  Je radost vyrazit s tou starou nerezavějící partou, která i po probdělé noci vyrazí na ten nejvyšší vrchol s úsměvem a tempem nepochopitelným pro normální smrtelníky! VELKá pocta i novým účastníkům, kteří se dokázali bez problémů začlenit do tak marťanského teamu starých členů CK Voděnky!

Míro, díky za tu hlášku pod nejvyšším bodem našeho putování, páč jsem se fakt bál, že mi vynadáš, ale ty jsi naopak pronesl další nezapomenutelnou kultovní hlášku "ty poslouchej, začíná mě to bavit! Ti říkám, že ten vrchol je dneska můj" :-) ...... načež ode mne Míra vyrazil svým horským krokem, předešel jedoucího Domečka s Márou a stanul na vrcholu 2 470m.n.m. jako první :-)

Prostě a jednoduše DÍKY přátelé, kamarádi, že jste takoví jací jste. Pořád mě to s vámi baví a pořád mě to motivuje pro Vás vymýšlet další a další nezapomenutelné akce :-)

za CK VODĚNKU

Vypravěč a zapisovatel – Mejstřa (kormidelník)

Zpět

Vyhledávání

© Copyright CK VODĚNKA 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode