Česká Kanada 2010

13.11.2010 20:27

To zas byla akce se vším všudy......

první bojovka hned páteční večer při které bylo třeba zaparkovat všechny auta na hotelový dvůr zvládnuta na jedničku. Jen škoda, že ten pán co mu v pátek raději zaparkoval Mejstřa, pak na druhý den zbořil dvě auta vcelku bez omluvy. Již první večer po smršti zelených vánků obsluha hotelu raději rezignovala, kdy nám nechala otevřenu restauraci a odešla domů. Kdo kdy a jak končil už se asi nikdy nedozvíme, rozhodně se dopilo vše co se dopít mohlo :-)).

V sobotu nás potkalo velmi pěkné počasí. Dopolední bikový výlet vláčkem do Telče se nesl ve velmi dobré náladě. Z Telče nám pak stále počasí přálo a příroda připravila dlouhou nenáročnou pouť nádherně měkkým terénem, který se bořil až nad pláště. Cestou bylo třeba opravit kvalitního Spešla, což se nakonec Mejstřovi s Údržbářem po hodině dřiny s kleštěma a vercajkem podařilo. Nakonec bylo absolvováno nádherných 50km, při kterých většina z nás skoro zemřela. Zřejmě zapříčiněno tím výborným terénem, nebo nočním velmi ostrým vánkem, ale to už se také nikdo nedoví :-).

V neděli nás počasí tak zaskočilo, že se někteří svlékali a svlékali, neb slunko pálilo jak v létě. Lehká trasa nakonec byla dokončena jen s jedním pádem a k velkému překvapení i na všech ořích. Den se totiž nesl opět v duchu servisuj a zpravuj svůj bike na trase :-). Ondra totiž již od soboty skotačil na zcela sjetých destičkách na kov a k němu se přidal Peter, který na svém kvalitním Spešlu ohnul rám i s patkou. Nakonec opět hrubá síla, svěrák a nářadí vše napravili. Pravda také jest, že vetšina z nás si již po sobotním výletě dosti užívala kontaktu sedla s pr..... a tím byl i zážitek z tohoto dne intenzivnější.

V pondělí už měli sílu vyrazit na bike jen 3 bikeři v triu Údržbář, Nesmrtelný míra a Peter. ostatní si dali odpočinkový den.

 

Mejstřa (Kormidelník)

Zpět

Vyhledávání

© Copyright CK VODĚNKA 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode