Odtajnění akcí

30.11.2010 22:03

Přátelé, kamarádi, Magoři,

    blíží se nám další rok s číslem 2011 a vy se jistě ptáte co v něm bude nového, zajímavého a snad i jaká výzva vás přemluví zapojit své po vánocích rozlámané tělo :-). Tak tedy vězte, že pro vás máme na příští rok připraveny další zcela nové a unikátní akce vč. těch již kultovních z roků minulých.

Začínat se bude novou akcí Snow Bike Camp Jizerky v termínu 13. - 16. ledna - půjde o pohodové víkendové bikování na speciálně upravených sněžných ořích. O tomto víkendu se budete moci poznat s Honzou Kopkou, jedním z našich nejextrémnějších bikerů co naše republika zná. Budete tak moci v klidu u piva pohovořit o jeho cestách a příhodách.

Další akcí bude druhý ročník Běžky s VODĚNKOU v termínu únor (přesné datum upřesníme) - tak jako letos půjde o pohodové běžkování s případným nočním orienťákem a zajímavými večery. Opět bude akce umístěna na Vysočině a to v nějaké malebné chaloupce.

Třetí akcí bude naprosto unikátní specialitka Expedice Laponsko (Od jezera Inari k Barentsovu moři po bílých arktických cestách) v termínu 3.3. - 16.3.2011 - toto je výzva pro opravdu nejodvážnější Magory - jde o přejezd na speciálně upravených sněžných bicích. Pojede se na těžko po sněžných pláních, někdy i při teplotách více jak -20°C. Většinou se bude spát v dřevěných srubech s kamny. Naším průvodcem bude extrémní biker Honza Kopka www.jankopka.cz .

Hned po té se můžete začít těšit na již známé každoroční tradiční spřátelené akce jako jsou: Oslavanská 50 - duben, Tour de Leskové - přelom květen/červen, Wolfgangsee někdy v měsících květen/červen Tour De Trojmezí - srpen, Přejezd Praha-západ  - eXTREME BIKE Trip - září, Sudety Rallye, no a další drobné náhodné úchylárny.

V době Cyrila a Metoděje přesněji 1. - 10. července budeme odjíždět do východního bloku na poznávací bikový zájezd snů. Snažili jsem se to tajit, ale dotazů kam tentokráte pojedeme bylo mnoho. Bylo to pro nás složité rozhodování, kam jet! Nakonec padl výběr na jednu z krásných zapomenutých zemí Bosnu a Hercegovinu.

V měsících červenec/srpen bychom chtěli zrealizovat letos neuskutečněný přechod masivu Monte Rosa, který má kolem 15 vrcholů s výškou přes 4 000 metrů a jehož nejvyšším vrcholem je Dufourspitze 4 634 m.

V letních měsících lze také pro zájemce uskutečnit přechod masivu Brenta, kde se budete pohybovat ve vysokých skalních věžích na strmých skalních chodníčcích s nespočtem ocelových žebříků. Budete mít možnost projít proslulou Via delle Bocchette Alte a pohybovat se těsně po vrcholem Cima Brenta 3 150. Případně lze také v dalších dnech projít průsmykem Bocca d´ Ambiez 2 871 m, který se nachází pod nejvyšším vrcholem Cima Tosa 3 173 m.

Opět je tu také nabídka pro ty z vás, co budou chtít školu lezení - klasické lezení + ferraty a to v nádherném údolí Plöckenpass nacházejícího se na hranicích Rakouska a Itálie (Korutany)

V případě zájemců můžeme zrealizovat akci Hard and Heavy Bike training - down hill na zapůjčených sjezdových speciálech. Naším instruktorem bude profesionální freerider Richard Gasperotti www.simpleride.cz .

Závěrem roku pro vás opět budeme mít připravenu Magořinu Vinobraní u Šustků. Někteří z vás již vědí, že tahle akce bude jedna z nejnáročnějších vůbec! :-))

CK VODĚNKA                                                                                                                                     Jana, Milan, Petr

Zpět

Vyhledávání

© Copyright CK VODĚNKA 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode