Svěřte se Magoři

Datum
Vložil
Titulek

Re: A co takhle nějaká nová fotka

Tak hele Brňáku vopatrně vopatrně :-) Čekám do teď na fotky od našeho dvorního profesionálního fotografa. Stále je ještě nemám! Proto není hotová aktualizace. Nicméně nebojte se, páč na zimní dlouhé dny to tam bude.

Datum
Vložil
Titulek

Fotky

Juhuuu nebudete tomu věřit, ale konečně se mi podařilo dostat na FTP =D=D...je vidět, že se technicky značně zlepšuji =D...takže nahrávám fotky z Albánie a fotky a Hugovy videa z Ukrajiny, určitě bez nich váš život vůbec neměl cenu =D. No a já konečně uvidim i ty vaše =)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Fotky

No to Ti to trvalo! My už mysleli, že je nikdá neuvidíme. Tak sláva a blahopřejeme k technickému zlepšení. My pořád říkáme Hugovi, že do Bulharska s náma musí, jinak to nebude ono :-)

Datum
Vložil
Titulek

Re: Re: Fotky

Děkuji za kompliment přátelé.
Bohužel všechny okolnosti nasvědčují tomu, že letos se mnou bohužel počítat nemůžete. Je mi to opravdu moc líto, mnohem víc než vám, to mi věřte, i když si vážím toho, že mám dveče otevřené. Doufám, že se nezavřou a na první jiné akci to s váma zase pořádně rozjedu!!!

Datum
Vložil
Titulek

vánoční Berounka

Ahoj Mejstřo,
v reakci na akci, teda tvůj popis předvánočního magoření, posílám odkaz na fotky, že abyste věděli, jak ti blázniví vodáci dopadli. Ano, skutečně jsme se museli ledem prosekávat. Ale nálada byla jedinečná a večerní posezení u krbových kamen v naší základně v Lipencích báječné. Rozmrznul i Jety, který při neopatrném pohybu na kormidle ucházejícího raftu při přistávacím manévru u Všenor hodil záda a absolvoval nedobrovolnou koupel... :-)
Mějte se, a při nějakých magořinách třeba zase někdy ahoj.

http://efa.rajce.idnes.cz/Vanocni_Berounka_19.-20.12.09/

Datum
Vložil
Titulek

Re: vánoční Berounka

Ahoj Míšo,
moc ti děkujeme za příspěvek. Fota jsou jedinečná. Myslím, že jestli nějaký kolemjdoucí viděl vašeho Jetyho táhnoucího raf v Dobřichovicíh za zády na sněhu a v -11°C, tak musel přemýšlet o tom zda ještě nespí, či zda večer před tím moc nepožil. :-) Také se mějte všichni fajn a přejeme vám hodně úspěšných akcí v novém roce.

Datum
Vložil
Titulek

Re: vánoční Berounka

Děkuji za inspiraci, chachá, dlouho jsem se tak příjemně nenaladil, koukám, že do týmu M by se našlo lidí, jen se rozhlédnout...A pro všechny kritiky, kteří by snad nad něčím podobným chtěli ohrnovat nos jen připomínám, že "umřít doma za pecí je hrozně nudné a hlavně smutné". Vše nej vodákům (z klubu ledních medvědů) do Nového roku!!! Ať vám nezamrznou pádla ani v nejhorších podmínkách.

Datum
Vložil
Titulek

Veselé vánoce!!!

Ahoj! Přeji veselé, drsné, náročné a fyzicky vyčerpávající vánoce všem členům a fandům CK voděnka, zároveň přeji do nového roku 2010 samé nej v kariéře (co takhle zdolání nejvrcholu, nejhoršího počasí, nejdelší trasy, nejhlubšího pádu, největšího převýšení...), a ať se znovu scházíme v hojném počtu! Tak ahoj a pozor na kapra!!!! (Bylo by mi líto každého extrémisty který se zadusí kůstkou z kapra.)

Datum
Vložil
Titulek

skvělé,skvělé!

Čaute.Hodně profi vebík!Až se začínám obávat,že na další vaší skvělou akcičku se budu muset dostat po známostech -),protože až se tenhle vebík začne šířít netem...... Možná to sem nepatří,ale v tomhle parádním filmku jsou podobní "magoři" -) http://www.mountstelias.com/trailer2/

Datum
Vložil
Titulek

Re: skvělé,skvělé!

Přémo velké díky. A neboj, za ten titulek a hodnocení Ti děláme rezervaci na nějakou naší další Magořinu!

Záznamy: 71 - 80 ze 90

<< 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >>

Vyhledávání

© Copyright CK VODĚNKA 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode