Magoři z CK VODĚNKA

Eva Zmrzlina "masér a fyzioterapeut"

Eva Zmrzlina "masér a fyzioterapeut"
Ještě jste nikdy neviděli fyzioterapeutku a blondýnu, která na biku letí dolu z dost vostrýho svahu a křikne na jedoucí pánskou část Magorů ať uhnou? Tak právě se na ní díváte. A nejen dolu to umí, když se totiž chytne lana, tak před vámi zanechá jen svůj stín....
>>

Martin "ten co se musí hlídat"

Martin "ten co se musí hlídat"
Fotograf a pohodář - je však potřeba ho míti neustále pod kontrolou, jinak se ztratí na každé akci. :-) Patří mu velké poděkování za kompletní přesun horské výbavy na akci Dachstein 2009! Neb to od něho byla ohromná oběť! Máte-li chuť mrknout na fotky z jeho cest, tak šup na...
>>

Radek "Znalec terénu"

Radek "Znalec terénu"
Věčný romantik a skvělý kamarád, na kterého se můžete spolehnou i v těch nejtěžších chvílích. Na akci Seewand 2007 při přechodu sněžných ledových polí s křehkou přítelkyní našeho kamaráda dokázal prolomit hranice své nesmrtelnosti a překonal tím i slávu Yettiho!  Je již neodmyslitelným...
>>

Víťa "Vilém alias Hugo z hor"

Víťa "Vilém alias Hugo z hor"
Biker srdcem i duší, bez kterého by se neobešla žádná velká akce, jako Podkarpatská Rus či Albanie. Neb s ním se i v nejtežších chvílích na hranici smrti budete smát! Je zakladatelem a pořadatelem mezinárodní bikové akce Tour de Trojmezí.
>>

Jarka "lesní víla Huga z hor

Jarka "lesní víla Huga z hor
Lesní Víla, která na jejích 2,5" pneumatikách dokáže v těžkých horských průsmycích svojí bezproblémovou jízdou rozhodit nejednoho zkušeného bikera.
>>

Dan "Montenegro"

Dan "Montenegro"
Již klasik našich akcí. Biker, lingvista a pohodář, který se vám ráno v zapomenutých horách ztratí neznámo kam, a večer se zase najde přijíždějící neznámo odkud.
>>

Tom "Asistent udavače rychlosti" alias Tintěra

Tom "Asistent udavače rychlosti" alias Tintěra
Pohodový biker, který je s vámi schopen po probdělé noci bez problému přejet i zapomenuté hory. A to jen s jednou větrovkou a lahví vody. Je již neodmyslitelným členem všech našich mezinárodních i domácích akcí. Bez Milhause ho však musíte hlídat, jinak se vám ztratí i na Beskydské šotolince :-).
>>

Míla "udavač rychlosti" alias Milhaus

Míla "udavač rychlosti" alias Milhaus
Pohodový biker a občasný lezec, který s vámi po probdělé noci vyrazí kamkoli a to v takové formě, že vás pokaždé zaskočí. V případě jízdy s asistentem jej však musíte kontrolovat, neboť pak vám v mžiku nastaví zcela jiné rychlostní limity. A když se s Milhausem a Tintěrou někde zastavíte, tak...
>>

Petr "Ochutnavač nápojů"

Petr "Ochutnavač nápojů"
Biker, horal a lezec, který je pro každou špatnost co vymyslíme. Skvělý kamarád, kterého jen tak něco nerozhodí. Jeho vynikající noční poznávání odrůd vín, se snad vrylo do paměti všem, kdož se zůčastnili posledního ročníku TDL.
>>

Dita "Moravská víla ochutnavače nápojů"

Dita "Moravská víla ochutnavače nápojů"
Moravská víla, jejíž neuvěřitelné chodecké i bikerské tempo zamotá občas hlavu i těm nejzdatnějším z nás. Patří ji velké uznání, když při akci Mont Blanc zcela prokřehlá a unavená nevzdala tento výstup a dokázal tak vystoupit až na vrchol!
>>

Míra "Nesmrtelný"

Míra "Nesmrtelný"
Biker a horal, který nezná překážky a jehož tempo je pro většinu z nás smrtelné. Musíte ho neustále hlídat, neb jinak vám roztrhá peloton i horskou skupinu na další team s dvěma MM :-). Je zdárným příkladem toho, že věk je nepodstatný a přesvědčí vás, že když je srdce, vůle, odhodlání a touha,...
>>

Irča

Irča
Bikerka, lezkyně a hlavně pohodářka, která s námi projela a prolezla již spoustu zapomenutých hor.
>>

Patrik "Paťas"

Patrik "Paťas"
Horal, lezec, biker a dobrodruh si v CK VODĚNKA zaslouží své čestné místo díky několika náročným lezeckým výstupům s Mejstřou. Naprostý pohodář, který i v těch nejtěžších chvílích neztratí hlavu a dokáže vás rozesmát.
>>

Přéma

Přéma
Biker srdcem i duší, na kterého se můžete spolehnout i v těch nejtěžších chvílích. Patří mu velké díky za noční vyproštění 5 členého teamu CK VODĚNKA z kleče v Bulharských horách. Pokořitel prvního extrémního bike závodu 1000 Miles trans Czecho-Slovakia, na kterém skončil 9tý z 88 dobrodruhů.
>>

Terka

Terka
Bikerka a pohodářka s dobrodružnou povahou, která s námi zvládla přežít mnoho mezinárodních akcí. Terku prostě jen tak něco nezastaví a i na konci pekelného dne bude mít dobrou náladu s úsměvem na tváři :-).
>>

Lenka

Lenka
Bikerka, která svojí pohodovou jízdou do kopce i z kopce smete většinu pánských členů CK VODĚNKY. Pohodářka, která nezkazí žádnou srandu a s úsměvem dokáže překonat i bohem zapomenuté hory.
>>

Roman

Roman
Biker srdcem i duší. Pohodář, který na svém Cannondalu dokáže sjet i z nejvyšších hor na našich cestách a pak se klidně rozbít na spodní asfaltové silnici :-).
>>

Michal

Michal
Biker, občasný lezec a pohodář. Mimo jiné i dobrovolný hasič, který se s vámi v horách na laně zhoupne i nad bezednou roklí a bude se tomu smát :-).
>>

Přéma "Badatel"

Přéma "Badatel"
Lezec a naprostý pohodář, který vás svými poznámkami na naše akce rozesměje i v těch nejtěžších chvílích!
>>

Peter "Megavačica" alias Koloušek

Peter "Megavačica" alias Koloušek
Další neodmyslitelný klasik našich akcí. Biker a kamarád zo Slovenska, které ho by jste těžko hledali - je to totiž unikát :-). Jeho nesmrtelné hlášky na Snow bike expedici Laponsko se stali nesmrtelnými a pomohli nám tak přežít těžké chvíle!
>>

Braňo "Vačica"

Braňo "Vačica"
Třetí neodmyslitelný klasik našich akcí a druhý unikátní kamarád zo Slovenska. Ve spojení s Kolouškem vytvoří takový team, že originální vačičáci z Ice Age jsou břídilové :-).
>>

Dan "Ital"

Dan "Ital"
Biker a pohodář, který je pro každou špatnost co vymyslíme a náramě si to s námi užívá. Občas ho zaskočíme délkou a náročností trasy, ale večer vám zcela vyčerpaný s úsměvem na tváři děkuje, že to stálo za to :-).
>>

Petra

Petra
Vždy pohodová bikerka, která svými nečekanými pády překvapí i ty nejzkušenější z nás :-). Někteří z nás stále nechápou, jak se s úsměvem mohla zvednout ze svého  pádu (připomínající výbuch atomového hřibu) při putování Makedonskou planinou :-).
>>

Petr

Petr
Biker, pohodář a parťák do nepohody, jehož tempo nedokáže zvládnout nikdo z nás. Jsou i momenty, kdy ho podezíráme, jestli nemá v rámu motor, neb vystřelit z kluba pelotonu světelnou rychlostí nejni normální a dost těžko pochopitelné :-).
>>

Roman

Roman
Pohodový biker a skialpinista, kterého není jednoduché předjet či předejít :-). Vždy usměvavý a skvěle naladěný na všechny nástrahy, které mu postavíme do cesty. Mimo to, je jedním z tria "Ocelářského Teamu", který poslední dobou udává tempo na některých našich akcích :-).
>>

Vyhledávání

© Copyright CK VODĚNKA 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode